• DOLAR 8.435
  • EURO 10.252
  • ALTIN 498.531
  • ...
Restoran sahibi hırsıza iş teklifinde bulundu

Wallace, Facebook hesabından kırık kapının bir fotoğrafını paylaşarak, "Polis yok, soru yok, oturup size nasıl yardımcı olabileceğimizi ve yürüdüğün yolu nasıl düzeltebileceğimizi konuşalım" diye yazdı.

 

Yaklaşık 8 yıldır Diablos Southwest Grill restoranının sahibi olan Wallace geçen Cumartesi sabah saat 4 civarında bir kişinin restorana girdiğini ve alarm çaldıktan 45 saniye sonra elinde boş bir kasayla restoranın dışına fırladığını söyledi.

CNN’e konuşan Wallace, önce kızdığını, sonra hayal kırıklığına uğradığını ve soygunu gerçekleştiren kişi için çok üzüldüğünü söyledi.

“Hayatında bu yolunu seçtiği için üzülüyorum ve pişmanlık duyuyorum. Ayrıca bunu her yaptığında maruz kaldığı risklerin boyutunu da düşünüyorum” dedi.

Wallace ayrıca aynı kişinin yakın zamanda en az iki mağazayı daha hedef aldığını düşündüğünü söyledi. Dükkân sahiplerinin kendisine hırsızlık teşebbüsünün kurbanı olduklarını söylediklerini ve mağazalarının güvenlik kameralarının aynı failin görüntüsü ile eşleştiğini sözlerine ekledi.

Wallace, Paskalya hafta sonunda gerçekleşen soygun olayını affederek yanıt vermenin yapılacak en güzel şey olduğunu ve bu davranışının açık bir şekilde yanlış yolda olan ve bocalayan birine akıl hocalığı yapmak ve ona yol göstermekle ilgili olduğunu söyledi.

KAYNAK: Şarku’l Avsat

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir