• DOLAR 8.531
  • EURO 10.059
  • ALTIN 481.03
  • ...
Ortak gündemle çıktılar
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Nizamettin Aşkın – İSTANBUL

Bu ay 199'uncu sayısıyla okurlarıyla buluşan İnzar Dergisi, kutlu doğum mevsimi olan nisan ayında çıkardığı yeni sayısında peygamber efendimizin eğitimci yönü üzerinde duruyor.

Yazarlardan Dr. Abdulkadir Turan peygamber efendimizin toplumu eğitim metodunu ele alırken, Mehmet Şenlik ise bireyleri eğitim meto­dunu işledi.

13 Nisan'da başlayacak olan Ramazan ayının da unutulmadığı dergide, Ramazanın nasıl ihya edilmesi gerektiği üzerinde duruldu.

113'üncü sayısında “Usve-i Hasene'den hareketle Hayat” dosyası ile okurlarıyla buluşan Nisanur Dergisi, ahlak ve bilinçte, söz ve eylemde, yaşam tarzında, evlilik ve aile hayatında Rasulullah Sallalahu Aleyhi Vesellem'e tabi olmanın ehemmiyetine ve çocuk eğitiminde Nebevi metotlara dikkat çekti. Ayrıca hane-i saadetten tablolar da okurların istifadesine sunuyor.

"Ramazan ve aile" temalı içeriği ile okurlarıyla buluşan Nisanur, edebiyattan kültüre, sanattan, yaşama birçok konuyu işliyor. Dergi ile beraber hediye olarak verilen Nur Çocuk Dergisi de eğitici ve eğlenceli içerikleriyle çocukların gelişimine katkı sunuyor.

(İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir