• DOLAR 8.095
  • EURO 9.743
  • ALTIN 462.17
  • ...
Yüz yüze eğitime başlayacak okullar dezenfekte edildi
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Covid-19 salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında Şahinbey ilçesindeki okullar Şahinbey Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte edildi.

İlçe genelindeki okullarda dezenfekte çalışmaları yapan ekipler, öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerine devam edebilmeleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yüz yüze eğitime başlayacak olan okullarda öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerine devam edebilmelerini sağlamak maksadıyla dezenfeksiyon işleminin yapıldığını belirtti.

“Öğrencilerimizin sağlığı bizler için önemli”

Şahinbey Belediyesi olarak Covid-19 salgınına karşı çalışmalarını 11 Mart 2020’den bu yana aralıksız sürdürdüklerini hatırlatan Tahmazoğlu, “Önceliğimiz okul ve evlatlarımız. Yüz yüze eğitim devam ederken Şahinbey ilçemizde bulunan okullarımızda dezenfekte çalışmalarını yapmıştık. Okulların yanı sıra tüm kamu kuruluşlarında, ibadethanelerde, kuaförlerde periyodik dezenfekte çalışmalarını yaptık. Okullarımızın eğitim-öğretime açılacak olması sebebiyle bir kez daha bu okullarımızı dezenfekte ettik. Tedbiri elden bırakmıyoruz. Öğrencilerimiz müsterih olsunlar. Hijyenik ve güvenli bir ortamda eğitim alabilmeleri maksadıyla belli periyotlarda okullarımızda dezenfekte faaliyetlerimiz devam edecek. Öğrencilerimize zihin açıklığı diliyorum. Yolları bahtları açık olsun. Ayrıca okullarımızda görev yapan yönetici, öğretmen ve personel arkadaşlara da kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir