• DOLAR 7.429
  • EURO 8.982
  • ALTIN 412.55
  • ...
HÜDA PAR Ağrı Teşkilatından ESOB'a ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Teşkilatından Burhan Aslan ve Merkez İlçe Başkanı Rıfat Yılmaz, Ağrı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayati Aydemir'i ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası bir değerlendirme yapan Aslan, salgın döneminin getirmiş olduğu olumsuz ekonomik koşulların esnafı zor durumda bıraktığını belirtti.

Aslan, "Esnafımız salgından önce zor durumdaydı sürecin getirdiği olumsuzlardan da kötü etkilendiklerini ve kentteki tüccarların, esnafların çok zor günler geçirdiğini üzülerek belirtmeliyim. Etkilenen ilimiz ve ilçelerimizdeki esnafları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinleyerek esnafın yanında olduk, sıkıntılarını imkânlar dâhilinde çözmek için gündem oluşturma gayretindeydik. Bu gündem ışığında siz ve değerli kurumunuzu ziyaret ederek edindiğimiz notları paylaşmak istedik. Bu süreçte esnafın daha kötü etkilenmemesi için esnaf ve sanatkârları temsil eden kurumların daha duyarlı olmaları, sorumluluklarının gereğini ivedilik ile yerine getirmeleri hususundan hassas olmaları gerekmektedir." dedi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayati Aydemir, HÜDA PAR'ın hassasiyetinden dolayı teşekkürlerini iletti. (İLKHA) Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir