• DOLAR 7.439
  • EURO 8.974
  • ALTIN 410.486
  • ...
Altın yükselişte! Teknik analiz uzmanından altın ve gümüş uyarısı

Altın fiyatları son günlerdeki düşüş trendini kırarak yükselişe geçti. Gram altın haftaya 444 lira seviyesine çıktı. Altındaki bu çıkış çeyrek altın fiyatlarına da yansıdı. Çeyrek altın 733 liradan satıldı. Altındaki son beklentisini açıklayan teknik analiz uzmanı Tunç Şatıroğlu, yeni haftada piyasalardaki öngörülerini sosyal medya hesabından açıkladı.

ALTIN YÜKSELİŞE GEÇTİ Mİ?
Altın fiyatları yükseliş trendine girerken altının ons fiyatı da arttı. Altının 1836 dolar seviyesine çıktı. Altındaki çıkışın başlamış olabileceğini söyleyen teknik analiz uzmanı Tunç Şatıroğlu son değerlendirmelerini twitter hesabından paylaştı. Altındaki yükseliş için ons fiyatlarını işaret eden Şatıroğlu, " Altın'da düşüş durmuş görünüyor ancak 1863'ün üzerine çıkmadan tekrar satışlar gelebilir. Hafta sonu altın ve gümüş analiz videosu yayınladım." İfadelerini kullandı.

GÜMÜŞ FİYATLARI NE OLACAK?
Gümüşte altına bağlı olarak yükselişini gerçekleştirdi 6 lira 8 kuruş seviyesine kadar çıkan gümüş fiyatları tekrar 6 lira 4 kuruş seviyesine geriledi. Teknik analiz uzmanı Tunç Şatıroğlu gümüşteki çıkışın şartlarını açıkladı. Şatıroğlu, "Gümüş için de 25,75 bölgesinin geçilmesi lazım. Altın 1863'ün üzerine atabilirse gümüş daha hızlı toparlanacaktır diye düşünüyorum." İddiasında bulundu.

Altın ve gümüş notu: Haber içerisinde yer alan iddia ve tahminler haber değeriyle verilmiştir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir