• DOLAR 7.468
  • EURO 9.083
  • ALTIN 441.833
  • ...
Netanyahu'dan işgal rejimi  vatandaşı Filistinlilere 'yeni dönem' vaadi

Kamuoyu araştırmalarında umduğunu bulamayan Netanyahu, martta yapılacak seçim öncesi gözünü işgal rejimi  vatandaşı Filistinlilerin oyuna dikti. 

Netanyahu, işgal rejimi  vatandaşı Filistinlilerin yoğun olarak yaşadığı Nasıra kentini ziyaretinde öncekilerin aksine bu gruba yönelik yumuşak mesajlar verdi.

Siyonist işgal rejiminde  27 Mart 2015'te yapılan genel seçimler sırasında, "Arap seçmen sandığa akın ediyor" şeklindeki sözlerinin bağlamından çıkarıldığını iddia eden Netanyahu, "Sözlerimi çarpıttılar. Niyetim 2015'teki seçimlerde İsrailli Arapların oyları hakkında uyarmak yerine yaptığımız 4 barış anlaşmasına (Birleşik Arap Emirlileri, Bahreyn, Fas ve Sudan) karşı çıkan Ortak Liste'ye (Ortak Arap Listesi Bloku) oy verilmesine karşı ihtar etmekti." dedi.

Netanyahu, siyonist rejim  vatandaşı Filistinlileri seçimden seçime hatırladıkları yönündeki görüşün gerçeği yansıtmadığını öne sürerken, "Yahudiler ve Araplar, Dubai'de birlikte dans edebiliyorsa, (işgal rejimi vatandaşı Filistinliler ile Yahudiler) bunu İsrail'de de yapabilir. Bugün refah, entegrasyon ve güvenlik için yeni bir dönem başlıyor." ifadelerini kullandı.

Siyonist işgal rejimi  polisi, Netanyahu'nun Nasıra ziyaretini protesto eden işgal rejimi  vatandaşı Filistinlilere müdahale etmiş, 9 kişiyi gözaltına almıştı.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir