• DOLAR 7.471
  • EURO 9.03
  • ALTIN 439.169
  • ...
Adanalı gençler sabah namazında buluştu

Her hafta kentin farklı mahallerinde düzenledikleri sabah namazı buluşma programlarına "Sabah Namazı ve Gençlik Buluşması" şiarıyla devam eden Adana Hür Gençlik, bu haftaki buluşmasını ise Adana Sabancı Merkez Camii'nde gerçekleştirdi.

Yapılan etkinlikle ilgili değerlendirmede bulunan HÜDA PAR Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Erkuş, manevi olarak halkın özellikle de gençlerin bilinçlenmesi için parti olarak çaba içerisinde olduklarını ifade etti.

Kudüs’ü fethetmenin ve aziz İslam dinine fevç fevç insanların akın etmesi için davetçilerin manevi olarak kendilerini üst seviyede tutmalarını ve Rableri ile olan rabıtalarının güçlü olması gerektiğini vurgulayan Erkuş, “İnanıyoruz ki sabah namazında camileri dolduran gençler, yarın ümmetin maslahatı için yeniden meydanlarda ve sahalarda olacaktır.” şeklinde konuştu.

Sabah namazı buluşmalarının dirilişe ve manevi uyanışa vesile olmasını dilediklerini söyleyen Erkuş, parti olarak ümmetin birliği ve maslahatı adına her türlü çalışmayı yapmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.

Namaz sonrası cami cemaatine çorba ikramında bulunan gençlik kolları üyeleri, oluşturdukları samimi muhabbet halkaları sonrası camiden ayrıldı. (İLKHA) 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir