• DOLAR 7.439
  • EURO 9.019
  • ALTIN 443.239
  • ...
Viranşehir Kaymakamı Dereci muhtarlarla bir araya geldi

Halka daha iyi hizmet verebilmek, ilçenin sorunlarını ve ihtiyaçlarını ilk elden dinlemek aynı zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirus (Covid-19) salgınına karşı alınması gereken tedbirler hakkında bilgilendirme yapmak için bir araya geldiklerini belirten Kaymakam Dereci, hem halkın hem de devletin temsilcisi olan muhtarlara önemli görevler düştüğünü ifade etti.

Kaymakam Dereci, "Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarını tespiti noktasında ve pandemi tedbirlerinin sahada etkin bir şekilde uygulanması için muhtarlarımıza müracaat ediyoruz. Muhtarlarımıza bu süreçte büyük sorumluluklar düşüyor. Muhtarlarımızın, kurum amirlerimiz ile sürekli irtibat içinde olmalı ve salgınla mücadelede etkin bir rol üstlenmeleri gerekiyor. Şimdiye kadar bu süreci başarılı bir şekilde yürüttük." ifadelerini kullandı.

Toplantıda muhtarlarla mevcut sorunlar ve Covid-19 kapsamında yürütülen çalışmalar konusu görüşüldü.

Mahalle muhtarları ile yapılan toplantıda muhtarların taleplerini dinleyen Kaymakam Ömer Dereci, muhtarların sorularını tek tek cevapladı. Toplantıda alınan kararlar, talep edilen konular ile ilgili çalışma yapılması ve sonuçların muhtarlar, ilgili kuruluşlarla paylaşılacağı belirtildi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir