• DOLAR 7.875
  • EURO 9.385
  • ALTIN 457.745
  • ...
HAKSİAD’da bayrak değişimi

İSTANBUL

Hak Sanayici ve İş Adamları Derneği (HAKSİAD) İstanbul’da düzenlenen 3’üncü Olağanüstü Genel Kurul’da bayrak değişimi yaşandı. Dernekten yapılan açıklamada, tek liste ile seçime gidildiği bildirildi. Yapılan oylamada İhsan Yüce HAKSİAD’ın yeni başkanı oldu.

 “HAKSİAD’I DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN EKİBİMİZLE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

HAKSİAD’ın İstanbul’daki Genel Merkezi’nde düzenlenen 3’üncü Olağanüstü Genel Kurul yoklamayla başladı. Daha sonra üyeler, divan üyelerini belirledi. Ardından yönetim ve denetleme kurulu üyeleri belirlendi. Genel kurulda 2013 yılında başkanlığa seçilen Ramazan Azboy’un yerine İhsan Yüce seçildi. Genel kurul sonrası bir konuşma yapan Yüce, “Çalışmalarından dolayı geçmiş yönetim kurulumuza ve Ramazan Azboy Bey’e teşekkür ediyorum. Derneğimizin bu seviyelere gelmelerinde önemli katkıları oldu. Bundan sonra devraldığımız başkanlık göreviyle HAKSİAD’ı daha ileriye taşımak için ekibimizle birlikte çalışacağız.” dedi. HAKSAİD Başkanı Yüce, yaptığı çalışmalardan dolayı Ramazan Azboy’a plaket takdim etti.

Genel kurul, üyelerin dünyada ve ülkemizdeki ekonomik gelişmelerle ilgili yaptığı fikir alışverişi ve önerilerle sona erdi.

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir