• DOLAR 8.51
  • EURO 10.296
  • ALTIN 498.419
  • ...
Mardin Umut Kervanından hayır sahiplerine teşekkür plaketi

Konuyla ilgili çalışma yapan Mardin Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Hadi Çakar, “İnsani yardım alanında farkındalık oluşturmak ve teşekkür etmek için gerek sahadaki çalışmalarımıza destek veren hayırsever hemşehrilerimize gerekse de Umut Kervanı Vakfı aracılığıyla su kuyularının açılmasını sağlayan hayırsevere plaket verdik.” dedi.

Afrika ve Bangladeş’te 3 su kuyusunu açan hayırseverlere de plaket verildiğini kaydeden Çakar, sözlerine şöyle devam etti:

“Afrika ve Bangladeş’te ‘Bira Mala Hacê Su Kuyusu, Halime ve Salih Dağ Su Kuyusu ve Merhum Mehmet Andiç Su Kuyusu’ adıyla su kuyularının açılmasında tüm sponsorluğu üstlenen Mardin’in Mazıdağı, Nusaybin ve Artuklu’ya bağlı Ortaköy Mahallesi’ndeki hayırseverlere teşekkür plaketi verdik. Yine yetim ve muhtaçlara yönelik insani yardım çalışmalarında duyarlılık sahibi olan Hacı Suphiye Bölünmez İmam-Hatip Ortaokulu’nun ve Mardin İMKB Sosyal Bilimler Lisesi’nin öğrencileri, velileri, öğretmenleri ve idareleri adına okul müdürlerine plaket takdim ettik.”

“Yetim çalışmalarında verdiği desteklerden dolayı Üstün A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanına da plaket takdim ettik.” diyen Çakar, hayırseverlere bir kez daha teşekkür etti. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir