• DOLAR 8.288
  • EURO 9.676
  • ALTIN 497.453
  • ...
HÜDA PAR Bitlis 3'üncü Olağan İl Kongresini gerçekleştirdi
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Pandemi nedeniyle maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen kongreye, HÜDA PAR İstişare Kurulu Üyesi Cengiz Karakaya, yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.

Tek listeyle girilen kongrede, mevcut Başkan Celal Gül, seçime katılan delegelerin tamamının oyunu olarak güven tazeledi.

Kongrenin ardından açıklamada bulunan Gül, kendisini yeniden il başkanlığına layık görerek seçen delegelere teşekkür etti.

Dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle kongreyi parti il binasında gerçekleştirdiklerini dile getiren Gül, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yeni yönetimleriyle birlikte çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceklerini ifade etti.

Gül, "3'üncü olağan il kongremizi gerçekleştirdik. Gönül isterdi ki daha geniş salonlarda, halkımızın yoğun katılımıyla yapalım. Fakat dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan salgın nedeniyle il binamızda delegelerimizin katımıyla kongremizi gerçekleştirdik. Bugüne kadar hep sahada halkımızla birlikteydik, bundan sonra da yeni yönetimimizle birlikte sahada halkımızla birlikte olmaya devam edeceğiz. Kongremizin ilimize, ülkemize, İslam alemine ve tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum." dedi. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir