• DOLAR 8.172
  • EURO 9.68
  • ALTIN 501.85
  • ...
Turgut: “İlçe kongrelerimizi bitirdik il kongrelerimize de başladık”
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısıyla alınan kararla 15 Temmuz ile 15 Eylül arası ilçe kongrelerini tamamlayan HÜDA PAR, 15 Eylül ile 15 Kasım tarihleri arasında da il kongrelerine start verdi.

Siyasi Partiler Kanunu ve HÜDA PAR tüzüğü gereği 3 yılda bir kongre yapma zorunluluğu olduğunu söyleyen HÜDA PAR Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Vedat Turgut, salgın tedbirlerini alarak tamamlanan kongrelerin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Turgut, “Siyasi Partiler Kanunu ve HÜDA PAR tüzüğü gereği 3 yılda bir kongreye gitme zorunluluğumuz var. Bu anlamda Genel İdare Kurulu (GİK) olarak 15 Temmuz 2020 ile 15 Eylül 2020 arası ilçe kongreleri yapma kararı almıştık. 15 Eylül 2020 ile 15 Kasım 2020 arası da il kongreleri yapma kararı aldık. Hamd olsun bugün itibariyle ilçe teşkilatımızda (salgın tedbirlerini alarak) sorunsuz bir şekilde kongrelerimizi tamamladık. Yeni seçilen, güven tazeleyen ve bayrağı devredip hizmete devam eden tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Kongrelerimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah’ım, bizi Hür Davayı gönülden gönüle, nesilden nesile aktarmak için çalışan hür kadrolardan ayırma.” dedi.

“Salgında halkımızın etkilendiği gibi bizler de etkilendik”

Covid-19 dolayısıyla hayatını kaybedenlere rahmet, hastalara şifalar dileyen Turgut, “Salgında halkımızın etkilendiği gibi bizler de etkilendik, vefat eden ilçe başkanlarımız ve üyelerimiz oldu. Başta halkımız olmak üzere vefat eden tüm kardeşlerimize Rabbimden rahmet, hastalara da acil şifalar diliyorum. İnşallah kısa zamanda bu salgını beraber atlatır, o özlemini çektiğimiz coşkulu kongrelerimizi beraber yaparız İnşallah.” ifadelerini kullandı. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir