• DOLAR 7.396
  • EURO 8.948
  • ALTIN 437.455
  • ...
HAMAS: Ulusal Birleşik Liderlik direnişe daha fazla katkı yapacak

HAMAS Siyasi Büro Üyesi ve Sözcüsü Husam Bedran yaptığı basın açıklamasında, "Bu liderliğin oluşumu, geçen hafta Ramallah ve Beyrut'ta eş zamanlı düzenlenen genel sekreterler toplantısında alınan ulusal kararların uygulanmaya başladığını yansıtıyor." dedi.

Bedran, “"Ulusal makamların, Filistin davasını tasfiye etmeyi amaçlayan tüm projelerin reddedilmesine yönelik direniş göstermede daha fazla adım atacağından eminiz." ifadelerini kulandı.

Husam Bedran, tüm Filistinli güçlerin, grupların ve kurumların Filistin davasının ve ulusal projenin karşı karşıya olduğu tehlikelerle başa çıkma konusundaki tavırlarını ve tepkilerini takdir etti.

HAMAS sözcüsü tarafından yapılan açıklamada son olarak, “Sahadaki Filistinlilere, Filistin meselesini tasfiye etmeyi amaçlayan proje ve fikirlerle uğraşan herkesin karşısında durumu tersine çevirecek adımlar atacakları hususunda güveniyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Öte yandan, yeni kurulan Filistin Halk Direnişi İçin Ulusal Birleşik Liderlik, işgale karşı halk mücadelesini organize etme amaçlı ilk bildirisini dün (13 Eylül Pazar) yayınladı. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir