• DOLAR 7.806
  • EURO 9.171
  • ALTIN 474.79
  • ...
CHP’nin Başarılı Yardım Çalışmaları(!) İlgezdi’yi A Takımına Taşıdı

YUSUF CAN – HABER YORUM

Sahip olduğu rezidanslar “Züğürdün çenesini yormakla” kalmadı, basına magazine ve sansasyonel birçok yoruma konu oldu.

Tabii ki o da, sahip olduğu 600 lüks daireden dolayı “Daireler Kralı” diye tanınan İmamoğlu gibi hiçbir sorgulamaya tabi tutulmadan bu mülklerin hesabını vermeden gündemin değişmesiyle olayı unutturdular.

Şimdi İlgezdi neden yine gündem oldu diye sorulmadan hemen söyleyelim. ‘Manşetteki garip, bir o kadar ilginç ve hayretamiz görüntüden dolayı değil’ demeyi çok isterdik.

Ne yazık ki konu CHP’nin tercihleri ve halka bakış açısı olunca diyemiyoruz.

Hatırlanacağı gibi Pandemi sürecinde Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ve beraberindeki heyet (Evet yanlış duymadınız toplamda 8 kişi) İstanbul Sultanbeyli’de sahaya inerek yardım paketlerini büyük bir şov eşliğinde dağıtmaya başlamışlardı.

Parti olarak sürekli eleştirmelerine rağmen; İlgezdi ve ekibi Sosyal toplum kuruluşlarının yardım organizasyonlarını taklit ederek vatandaşı kazanmaya çalıştı.

Ancak bunda iyi niyetin olmadığı yapılan büyük şovla anlaşıldı.

Toplamda birkaç ev ziyaretini geçmeyen bu şovda ev sahibinin kapısına bir yardım kolisi bırakılarak kapı çalınıyor. Kapıyı açan ev sakini bir anda oldukça iyi giyimli kelli felli 7 adam ve lüks giyimli bir bayanla karşılaşıyor.

Doğrusu bu manzarada dikkatini en az çeken şey kapıya bırakılan yardım kolisidir.

Ev sakini bu 8 kişinin gerisinde durup kadraja girmeyen basın mensuplarının flaşlarından gözleri kamaştığında önce bir suçluluk duygusuyla “Ne oluyor, bir suç mu işledik? Baskına mı gelmişler?” gibi soruları kafasında cevapladıktan sonra yüzünü kapatan maskeden dolayı memnun olacağını düşünmediği için pişman olup içten içe sevinmiş.

Bir yerdeki yardım kolisine bir kalabalığa bakınca “Hiç mi empati yapmadınız?” sorusunu sorar gibi bakıp susan ev sakinine CHP adına yardım getirdiklerini izah eden işbu İlgezdi hanfendi olay yerinden pozlar eşliğinde neşe ile ayrılarak genel merkeze yaptığı büyük yardımları anlatan rapor sunmuş olmalı ki CHP’nin son “A Takımı” seçimlerinde Kılıçdaroğlu’nun özel girişimleriyle takımdaki yerini korumuş.

Anlaşılan o ki İlgezdi’nin yardım çalışmaları çok başarılı bulunmuş.

Aslında bence de çok başarılı.

Çünkü CHP tarihinde bir ilki başlatmış olma ihtimali var.

Yani vatandaşın kapısına gitme!

Yani vatandaşın da bir değerinin olduğunu fark etme var ( Her ne kadar yapılanlar oy için olsa da).

Yani ultra lüks rezidanslarından ve “Cemiyet hayatı” dedikleri ASOSYAL ortamlarından çıkıp arka sokaklarda yaşayan insanlara yüzlerini gösterme iltifatında bulundu(Her ne kadar yüzlerinde maske olsa da)…

İlanihaye;

İnsan bir CHP’li İlgezdi ve şov ekibinin tamı tamına 1(Bir/ one/ yek) kolisine bir de İslami STK’ların vatandaş için geceli gündüzlü taşıdığı yardım kolilerine bakınca duygulanıyor.

Bu manzaradan sonra insanların İslami STK’lara olan muhabbetini ve saygısını daha iyi anladığı gibi bu yardımlar için seferber olan insanların bu çağda en önemli vazifelerden birini ifa ettikleri daha iyi anlaşılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir