• DOLAR 8.475
  • EURO 10.076
  • ALTIN 497.82
  • ...
Diyarbakır'da 15 Temmuz destanı billboardlarla yansıtıldı

ABD destekli 15 Temmuz darbe girişimi yıl dönümü dolayısıyla Bağlar Belediyesi tarafından hazırlanan billboardlar, tarihi başarıyı ilçedeki reklam panolarına taşıdı.

"Vatan Milletin İrade Milletin" ve "Demokrasi Nöbeti Hiç Bitmeyecek " gibi sözleri içeren billboardlar, ilçenin işlek noktalarında yer alan panolara asıldı.

"Ekmeğini yedikleri milletle ihanet eden hainler milletten tarihi bir tokat yedi." diyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Türkiye'nin bu başarısı ile dünyaya çok önemli mesajlar verdiğini söyledi.

Beyoğlu, "Bu tür hain kalkışmalarda milletin feraseti ve millete güven veren liderin dirayeti çok önemlidir. Özgürlüğüne ve bağımsızlığına sevdalı olan aziz milletimiz, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu hain güruhu bozguna uğratarak dünyaya bu konuda emsal oldu. Aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize olan minnet ve şükran görevimizi her zaman yerine getireceğiz. Vatan milletin, karar milletin diyerek irademize sahip çıkmaya devam edeceğiz." dedi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir