• DOLAR 7.334
  • EURO 8.613
  • ALTIN 476.166
  • ...
HÜDA PAR Cizre İlçe Teşkilatı'ndan kan bağışı

Kızılay'ın Coronavirus sürecinde kan stoklarının azaldığını belirterek kan verme çağrısına destek vermek için Cizre İlçe Başkanı Ahmet Elçin ile birlikte parti üye ve gönüllüleri kan bağışında bulundu.

Cizre Kaymakamlık binası önünde bulunan kan alma aracına giderek kan bağışında bulunan HÜDA PAR Cizre İlçe Başkanı ve partililer hem kan verdi hem de herkesi kan vermeye davet etti.

Yapılan kan bağışı programı ile ilgili konuşan HÜDA PAR Cizre İlçe Başkanı Ahmet Elçin, kan ihtiyacı olanların sıkıntı yaşamaması adına kan bağışında bulunduklarını belirtti. 

Elçin, "HÜDA PAR Cizre ilçe teşkilatı olarak insani sorumluluğumuzu yerine getirmek için Kızılay'a kan bağışında bulunduk. Cizre'de Kızılay yetkililerinden aldığımız bilgilere baktığımızda son dönemlerde ülkemizde artan Coronavirus salgını nedeniyle vatandaşlar kan bağışında bulunamıyor. Bu da ülkede kan stokunu 90 bin üniteden 10 bin üniteye kadar düşürdü. Hastanelerin kan ihtiyacının karşılanması neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Bizden umutla kan bekleyen kardeşlerimizin sıkıntı yaşamaması adına kan bağışında bulunduk. Bugün bu sıkıntıları bertaraf edemezsek, yarın bu sıkıntıları bizler de yaşayabiliriz. Hem ilahi hem de insani sorumluluğumuzu yerine getirmek için lütfen duyarlı olalım ve kan bağışında bulunalım. 09-12 Temmuz 2020 tarihleri arasında 10.00-18.00 saatleri arasında Cizre Kaymakamlık binası önünde bulunan Kızılay kan bağış aracına herkesi kan bağışına davet ediyoruz. " dedi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir