• DOLAR 6.868
  • EURO 7.835
  • ALTIN 399.356
  • ...
İşgalci Yahudi yerleşimcilerden Mescid-i Aksa'ya baskın!

10'larca işgalci Yahudi yerleşimci, Coronavirus nedeniyle 69 gün kapalı kalan Aksa kapılarının açılmasıyla birlikte Siyonist işgal rejiminin yoğun güvenlik önlemleri altında ilk kıblemiz olan Mescid-i Aksa'ya baskınlar düzenlemeye başladı.

El-Meğaribe Kapısı'ndan girerek Mescid-i Aksa avlusunda dağılan Siyonist işgal rejimi askerleri, mescidin doğusunda Talmudi ayinlerini yapan işgalci Yahudi yerleşimcilere baskın boyunca eşlik etti.

Baskın sırasında işgal askerlerinin, Aksa muhafızlarından Hüsam Sidr'i gözaltına alıp Eski Şehir'deki "Beyt Eliyahu Polis Merkezi"ne götürdüğü öğrenildi.

Aksa'yı Yahudiler ve Müslümanlar arasında zaman ve mekân bakımından 2'ye bölme planları yapan Siyonist işgal rejimi, bu planlarını hayata geçirebileceği zemini hazırlamaları için işgalci Yahudi yerleşimcileri Mescid-i Aksa'ya baskın düzenlemeye teşvik ediyor.

İşgalci Yahudi yerleşimciler, baskınların kolay olması için daha çok cemaatin az olduğu sabah saatlerini tercih ediyor. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir