• DOLAR 7.464
  • EURO 9.137
  • ALTIN 437.81
  • ...
İTTİHADUL ULEMA video konferans aracılığıyla üyeleriyle bayramlaştı
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

İTTİHADUL ULEMA Genel Başkanı Molla Enver Kılıçarslan’ın başkanlığında yapılan bayramlaşma törenine Genel Başkan Yardımcıları Molla Beşir Şimşek, Molla Suat Yaşasın, Molla Abdulkuddus Yalçın, Molla Mehmet Şenlik, Molla Vahdettin Kaya, Molla Osman Tayfur, Molla Abdurrahman Özekinci ile Mehmet Beşir Varol ve İstanbul, Gaziantep, Diyarbakır, Bursa, Van, Batman, Mardin, Bingöl, Şırnak, Denizli’den temsilciler katıldı.

Bayramlaşmada karşılıklı iyi temennilerde bulunurken İTTİHADUL ULEMA Genel Başkanı Molla Enver Kılıçarslan, geçirilen bu zor süreçten dersler çıkartılması gerektiğinin altını çizdi.  

Kılıçarslan, "Seydalarımızın, arkadaşlarımızın, talebelerimizin ve tüm camiamıza mensup olan kardeşlerimizin bayramını tebrik ediyorum. Bu ay içerisinde yapılan ibadetlerin, duaların, zikirlerin ve teravihlerin kabul edilmesini diliyorum. Allah-u Teâlâ, yapılan bu ibadetleri Müslümanların; zaferine, zalimlerin zulmünden kurtuluşuna, zindanda olan kardeşlerimizin özgürlüğüne vesile kılsın.” dedi. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir