• DOLAR 6.814
  • EURO 7.427
  • ALTIN 378.69
  • ...
Dünya Kudüs Günü öncesi binlerce işgal rejimi sitesi hacklendi

DIŞ HABERLER SERVİSİ – "Hackers of Savior" isimli bir grup hacker, birçoğu işgal rejimindeki giyim markaları, kültür merkezleri, Yahudi dernek ve okullarına ait olmak üzere binlerce internet sayfasına siber saldırı düzenledi.

Hackerlar ele geçirdikleri sayfalarda, Siyonist işgal rejimini hedef alan İngilizce ve İbranice videolar paylaştı.

"Büyük bir sürprize hazır olun" mesajıyla başlayan videoda, Tel Aviv ve Hayfa'nın bombardıman altında olduğu görülüyor. Görüntülerde, İşgal rejiminin sözde Başbakanı Benjamin Netanyahu'nun yanan şehirden güvenliğe doğru yüzerken çekilmiş bir fotoğrafı gösteriliyor.

“SİYONİST İSRAİLİN YIKIMI İÇİN SAYIM BAŞLADI”

Söz konusu videoda, "israilin yıkımı için geri sayım çok önceden başladı" mesajı öne çıkıyor. 

Siyonist yetkililer siber saldırı eylemlerini Türkiye, Kuzey Afrika ülkeleri ve Gazze Şeridi ile bağları olan aktivist bir grubun yaptığı duyurulurken, grubun İran ile bağlantılarının olup olmadığının araştırıldığı açıklandı.

Videonun sonunda İbranice “Siyonist israil önümüzdeki 25 yıl içinde hayatta kalamayacak,” mesajı okundu.

Hacker grubu ayrıca Youtube'de yaptığı açıklamada, 'canlarını, ailelerini kaybeden Filistinlilerin intikamını siyonistlerden almak için bir araya geldik' denildi.

Siber saldırı eylemlerinin Dünya Kudüs günü öncesi ve Siyonist işgal rejiminin Doğu Kudüs'ü işgal etmesinin 53. yılına rastlaması ise dikkati çekti.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir