• DOLAR 8.546
  • EURO 10.08
  • ALTIN 494.443
  • ...
IHO EBRAR, Bayburt'ta ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu

Dünyanın dört bir tarafında mağdur, mazlum ve ihtiyaç sahiplerine ulaşan uluslararası yardım kuruluşu IHO-EBRAR, Bayburt'ta önceden tespit edilen ailelere gıda yardımında bulundu.

Yardımlara ilişkin açıklamada bulunan IHO EBRAR Bayburt Temsilcisi Maşallah Oruçoğlu, böyle bir süreçte yapılan bu yardımların çok değerli olduğunu söyledi.

Oruçoğlu, Ramazan ayı yardım faaliyetleri kapsamında Bayburt'ta tespit ettikleri yardıma muhtaç onlarca aileye gıda kolisi ulaştırdıklarını ifade etti.

IHO EBRAR’ın uluslararası yardımların yanı sıra Türkiye’deki yetimler ve fakir ailelere yönelik nakdi ve ayni yardımlarda bulunduğunu aktaran Oruçoğlu, yapılan yardımların devam edeceğini belirtti.

Oruçoğlu yaptığı açıklamada, "Tüm hayırseverler özellikle Bayburtlu hayırseverler bizlere ulaşır ve destek olurlarsa, bizler de daha fazla yetim ve yardıma muhtaç aileye ulaşır, yardımda bulunur ve zengin ile fakir arasında köprü olmaya devam ederiz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir