• DOLAR 7.71
  • EURO 8.992
  • ALTIN 461.52
  • ...
Gaziantep'te 15 milyon maske üretimi için protokol imzalandı
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Başkanı Fikret Kileci ve NAKSAN Holding yetkilileri valilik binasında bir araya gelerek hazırlanan protokolü imzaladı.

 

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Vali Gül, salgınla mücadele kapsamında Gaziantep'te önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini ifade etti.

“Gaziantep kurallara uyduğu sürece normalleşme sağlanacak”

Gül, “Yerelde belediyelerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, hayırseverlerimiz, muhtarlarımız, kamu kurum ve kuruluşların her bir personeli bu mücadeleye katkı sunuyor. Gaziantep yakın zamanda kurallara uyduğu sürece normalleşme sağlanacak. 15 milyon maske üretiminde izinli atölyeler ve sertifikalı işçilerle çalışılacak. Bu açıdan hem işimizi yapıyoruz hem de usule uygun davranıyoruz.” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de alınacak tedbirlerin hayata geçirilmesiyle Gaziantep'in yakında çifte bayram yapabileceğini belirtti.

Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Fikret Kileci ise dünyanın değişime uğradığını belirterek, kurallara uyulması gerektiğini söyledi. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir