• DOLAR 7.204
  • EURO 8.785
  • ALTIN 415.39
  • ...
Gaziantep'te sosyal mesafe denetimi yapıldı

Yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgınına karşı verilen zorlu mücadele aralıksız sürdürülürken insan kalabalığının yoğun olduğu şehir merkezinde, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri tarafından kentin değişik noktalarında denetimler gerçekleştirildi.

Zabıta ekipleri; banka ve ATM'lerin önünde, park çevreleri ve banklarda sosyal mesafe kuralına hassasiyet gösterilmesi amacıyla hem doğrudan hem de anonslarla vatandaşları uyarıyor.

Kentte gerçekleştirilen denetimlerle ilgili bilgi veren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Dr. Cafer Yılmaz, Coronavirus salgını ile mücadele kapsamında geniş çaplı denetim yaptıklarını söyledi.

Yılmaz, "Bunların arasında sosyal mesafe kuralına uyulması konusu da yer alıyor. Son açıklanan vaka verilerinden de anlaşılacağı üzere kentin iyi bir durumda olduğunu görüyoruz. Burada vatandaşlarımızın ve aldığımız tedbirlerin etkisi çok önemli. Şehrin kalabalık noktalarında anons uygulaması yapıyoruz. Şu ana kadar 400 mahallede sosyal mesafe denetimleri ve anonsları gerçekleşiyor." dedi. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir