• DOLAR 6.769
  • EURO 7.634
  • ALTIN 366.99
  • ...
Viranşehir'de araç dezenfekte istasyonu kuruldu
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Viranşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce ortak yürütülen Coronavirus salgınıyla mücadele kapsamında ilçenin Yenişehir Mahallesi Spor Kompleksi önünde kurulan dezenfektan istasyonunda araçlar ücretsiz olarak dezenfekte ediliyor. 

Araç dezenfekte istasyonu hafta içi her gün 09.00 ile 18.00, cumartesi günü ise 09.00 ile 12.00 saatleri arasında hizmet verecek. 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Halkımızın sağlığı bizim için çok önemli. Coronavirus'un ülkemizde görüldüğü ilk günden bugüne kadar dezenfekte ve hijyen çalışmalarımızı arttırarak devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bu çalışmalara bir yenisini de ekledik. Yenişehir Mahallesi Spor Kompleksi önünde araç dezenfekte istasyonu kurduk. Araç sahibi tüm vatandaşlarımız hafta içi her gün saat 09.00 ile 18.00 arası cumartesi günü ise öğleye kadar işlemini ücretsiz bir şekilde yapabilirler.” dedi. 

Verilen hizmetten çok memnun olduklarını söyleyen araç sahipleri ise yetkililere teşekkür etti.(İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir