• DOLAR 6.822
  • EURO 7.569
  • ALTIN 379.237
  • ...
Gaziantep’te ‘Evde Kal’anlara çeşitli hediyeler veriliyor
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Ev ortamında zamanın en kaliteli şekilde nasıl değerlendirileceği üzerine çözümler aranırken, sosyal medyada üzerinden çalışma başlatıldı.

Ödüller vatandaşların evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan Şahinbey Belediyesi ekipleri ödülleri kazananların evlerine götürülerek teslim ediliyor.

Vatandaşların evde kaldıkları müddetçe sosyal medya üzerinden çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Koronavirüs’ü nedeniyle dünya genelinde yaşanan zorlu bir süreç var. Biz bu süreci hem ülkemizde hem de Şahinbey ilçemizde en hafif ve en verimli nasıl geçirebileceğimizin çözümlerini bularak vatandaşımızla paylaşıyoruz. Belediyemizin de sosyal medya kanalları üzerinden vatandaşlarımıza çeşitli sorular soruluyor. Doğru cevap verenlere çeşitli hediyeler veriyoruz. Böylece vatandaşlarımız da evde kaldıkları zamanı en verimli bir şekilde değerlendirmiş oluyorlar. Bu tür etkinliklerimiz devam edecektir.” dedi. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir