• DOLAR 6.774
  • EURO 7.378
  • ALTIN 359.002
  • ...
4-6 yaş Kur'an kursu öğrencilerinden yaşlılara destek videosu
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Coronavirusun yayılmasını önlemek ve kısa sürede etkisini ortadan kaldırmak için özellikle 65 yaş üstü yaşlıların dışarı çıkma yasağına tabi tutulmasının ardından onların moralini yüksek tutmak adına minik öğrenciler tarafından kısa film tadında bir video paylaşımı yapıldı.

 

Adıyaman Müftülüğü Eskisaray Anaokulu Diyanet Sınıfı Yıldızları 4-6 Yaş Kur'an kursu minik öğrencileri, hocaları Esra Karakeçi'nin koordinatörlüğünde, farkındalık oluşturma adına "Haydi Türkiye Evinde Kal" isimli bir çalışma hazırladı.

Müftü Mehmet Taşçı, Coronavirusun 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan insanlarda daha tesirli olduğunun vurgulandığı çalışma hakkında, "Minik yüreklerin farkındalık oluşturmak adına yapmış olduğu çalışma her türlü takdirin üzerindedir. Yavrularımıza ve onları eğiten öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Yaşlılarımız, eli öpülesi saygıdeğer insanlardır. Lütfen onları üzmeyelim, hak ettikleri değeri verelim. Onlar her daim başımızın tacıdır ama bu süreçte sosyal mesafeyi koruyalım." dedi. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir