• DOLAR 7.284
  • EURO 8.537
  • ALTIN 449.27
  • ...
Diyarbakır'da ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımı yapıldı

Proje kapsamında ilçe genelindeki okullarda 6 bin öğrenciye, içinde kışlık giysilerin olduğu paketler dağıtılarak dar gelirli ailelere mensup öğrencilerin yüzü güldürüldü.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden ve nasihatlerde bulunan Diyarbakır Bağlar Belediyesi Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çok iyi konumlara geleceklerine ve güzel mesleklerle millette hizmet edeceklerine inandığını söyledi.

Bağlar Belediyesi’nin eğitim ve öğretim faaliyetlerine destek vermesinin önemli bir olay olduğunu belirten Beyoğlu, "Bağlar Belediyemizin bu yıl birçok okulun fiziki eksiklerini gidermesi, bakım ve onarımını gerçekleştirmesi, kırtasiye yardımında bulunması, üniversite öğrencilerine yönelik ücretsiz eğitim kursu açması ve son olarak 6 bin ihtiyaç sahibi öğrenciye giysi yardımında bulunması anlamlı ve örnek bir olaydır. Çocuklarımızın mutlu olmasını kelimelerle tarif etmek çok zor. Çocuklarımızın mutlu olması bizim bu hizmetlerdeki motivasyonumuzu daha da artırıyor. Sosyal belediyecilik budur." şeklinde konuştu. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir