• DOLAR 7.558
  • EURO 8.983
  • ALTIN 474.05
  • ...
Bingöl'de karne heyecanı

Bingöl Valisi Kadir Ekinci, İbn-i Sina İlkokulu ve Ortaokulu'nda düzenlenen birinci yarıyıl karne dağıtım törenine katıldı.

Vali Ekinci, okul bahçesinde Vali Yardımcısı Fatih Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Okul Müdürü Osman Bozağaç ve idareciler tarafından karşılandı.

Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Vali Ekinci okul dersliklerini tek tek ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür eden Vali Ekinci, "Değerli öğretmenlerim, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılının ilk dönemini bugün tamamlıyoruz. Geride bıraktığımız zaman dilimi içinde hem öğrencilerimiz hem de sizler büyük bir çaba ve gayret gösterdiniz. Bu çalışmaların semeresinin alındığı bugün, hepinizi en samimi duygularla tebrik ediyorum. İnşallah sömestr tatilinde dinlenir, ikinci dönemde daha yeni bir heyecanla daha büyük başarılara imza atarsınız." dedi.

Tatilde bol bol kitap okuyun

Dersliklerde öğrencilerle de sohbet eden Vali Ekinci, "Bu tatili fazlasıyla hak ettiniz. Bol bol dinlenin. Kitap okuyun, gezip dolaşın, kültürel ve sportif içerikli etkinliklerde bulunun. Umarım gönlünüzce bir tatil geçirir, daha dinamik ve istekli bir şekilde ikinci döneme başlarsınız. Karnelerinizdeki notlar nasıl olursa olsun, bizim için her biriniz ayrı ayrı çok değerlisiniz. Onun için asla umudunuzu, inancınızı ve kendinize olan güveninizi yitirmeyin. Hepinize iyi tatiller diliyorum." diye konuştu.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının birinci yarıyıl karne dağıtım törenine; Vali Kadir Ekinci'nin yanı sıra Vali Yardımcısı Fatih Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir