• DOLAR 6.968
  • EURO 8.213
  • ALTIN 442.384
  • ...
Köy okullarına kırtasiye yardımı

Geçtiğimiz aylarda başlatılan kampanyada bine yakın kırtasiye seti toplanırken, setler temsili olarak Ağrı'nın altı köyüne ASTOP üyeleri tarafından dağıtıldı.

Ağrı Sivil Toplum Platformu Başkanı Av. Mehmet Salih Aydın, amaçlarının Ağrı'da eğitim gören çocukların sosyal yaşamlarına destekte bulunmak olduğunu belirterek, "Kampanyanın çıkış noktası aslında bir arkadaşımızın eğitim gördüğü yıllarda yaşadığı bir anıyı anlatması ile oldu. Biz de hayırseverlere ulaşarak kırtasiye desteğinde bulunmalarını istedik. Doğruyu söylemek gerekirse beklediğimizin üstünde bir destek gördük. Tüm hayırseverlerimize buradan bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.

Kampanyada ulaşmak istedikleri hedefi yakaladıklarını söyleyen ASTOP Eğitim Sorumlusu Ömer Yıldız ise "Kampanyayı duyurduğumuzda hedeflediğimiz rakamın üstünde bir katkının gelmesi bizi hayli memnun etti. İnşallah istişare kurulumuzla birlikte bu defa 'Üşüyen Eller Kalmasın' diyerek çocuklarımızın kışlık giyim ihtiyaçlarına katkıda bulunmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Proje kapsamında temsili olarak, Kayabey, Arakonak (Kasor), Akbulgur, Mengeser, Yukarı Küpkıran ve Kalender köylerine kırtasiye seti dağıtımı yapıldı. (Ömer Adıgüzel-İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir