• DOLAR 7.351
  • EURO 8.946
  • ALTIN 438.17
  • ...
HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığından Suruç esnafına ziyaret

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Nakşi Erat, Suruç İlçe Başkanı Ahmet Yılmazoğlu ve beraberinde bulunan heyet, Suruç ilçesinde esnafı ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

HÜDA PAR heyetine yaşadıkları sıkıntıları anlatan Suruç esnafı, son yıllarda işlerinde büyük bir düşüş olduğunu ve yetkililerin kendilerine bir çözüm bulmaları gerektiğini belirttiler.

“Yetkililerin ağır vergi mükellefiyetinden vazgeçmesi gerekiyor”

Yetkililerin ağır vergi mükellefiyetinden vazgeçmesi gerektiğine dikkat çeken Erat, “Siyasetçilerimiz, sadece seçim zamanları halkı hatırlayıp onları ziyaret ediyorlar. Fakat seçim bittikten sonra halk, sorunlarını iletecekleri bir siyasetçi dahi bulamıyor. Bu, etik bir davranış değildir. İnsanların mağduriyetleri üzerinden siyaset yapılmamalıdır. Bizler partimizi ilk kurduğumuzda halkımıza, sadece seçimden seçime değil, her zaman problemleriyle ilgileneceğimize dair söz verdik. Çok şükür sözümü tutuyoruz. Her hafta bir taşra ilçeyi ziyaret ederek, halkımızın sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Bu hafta da Suruç ilçemizin esnafını ziyaret ettik. Bize ilettikleri sorunları, yetkili mercilere aktarmaya gayret gösteriyoruz. Suruç ilçemizde, ağır vergi mükellefiyetinden dolayı esnafımız iş yapamaz hale gelmiş. Yetkililerin ağır vergi mükellefiyetinden vazgeçmesi ve esnafımızı rahatlatması gerekiyor.” dedi. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir