• DOLAR 6.857
  • EURO 7.731
  • ALTIN 389.885
  • ...
Batman'da SANKON şubesi açıldı

Batman'da iş adamı Fevzi Çelik'in girişimleriyle Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) şubesi açıldı.

Merkezi Ankara'da bulunan, dünyanın birçok yerinde şubeleri bulunan SANKON Batman'da da şube açtı.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan SANKON Genel merkezi, "Kuruluşumuzun Batman İl Başkanlığına Batman'ın iş adamlarından Fevzi Çelik atanmıştır. SANKON Genel Merkezi olarak Batman İl Başkanımız iş adamı Sayın Fevzi Çelik'e güvenimiz tamdır. Kuruluşumuzun Genel Başkanı Uluslararası girişimci genç iş adamı Sayın Ferudun Cevahiroğlu 2020 yılının ocak ayında Batman'a bir resmi ziyaret gerçekleştirecektir." denildi.  

SANKON Batman Şube Başkanı seçilen Fevzi Çelik, "Batman il başkanlığına seçilmemde emeği geçen Sayın Genel Başkanımız Ferudun Cevahiroğlu ve tüm iş adamları ve iş kadınlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel Batman’ımızı Türkiye’de ve uluslararası arenada tanıtmak ve milletler arasında ticari ilişkiler kurmak ve var olan ilişkileri güçlendirmek için hızlı bir şekilde il yönetimimizi kurup canla başla çalışacağız." ifadelerini kullandı. (Mehmet Sait Çelik -İLKHA)

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir