• DOLAR 6.861
  • EURO 7.752
  • ALTIN 392.135
  • ...
Heniyye: Filistin halkının birliğini önlemek için ortalık karıştırılıyor

Heniyye, işgalci çetelerin saldırılarının Filistin halkının değişmez ilkelerine ve haklarına daha fazla sarılmasını sağlayacağını, işgale karşı direnişin temsil ettiği stratejik seçeneklerini ve Filistinli grupların tek bir saf halinde hareket etme arzularını güçlendireceğini ifade etti.

İşgal rejiminin, güvenlik politikasının bir parçası kabul ettiği siyasi suikastların Filistinli grupların direniş kararlılığını değiştiremeyeceğini belirten Heniyye, işgal rejiminin bu cinayetinin ve diğer cinayetlerinin Filistin davasını tasfiye planlarından ayrı olmadığını dile getirdi.

Heniyye, işgalci siyonist terör rejiminin, Filistin davasını tasfiye çabalarına karşı çıkan ve Filistinli direniş gruplarının ve liderlerinin temsil ettiği direniş duvarına darbe vurmaya çalıştığını bildirdi.

Hamas lideri, İslami Cihad Hareketi'ne ve Genel Sekreteri Ziyad En-Nehhale'ye, Kudüs Müfrezeleri komutanı Baha Ebu'l-Atâ'nın ve İslami Cihad Siyasi Birimi üyesi Ekrem El-Acuri'nin oğlunun şehadetleri dolayısıyla taziye dileklerini iletti. (İLKHA)

]]>

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir