• DOLAR 6.857
  • EURO 7.748
  • ALTIN 390.747
  • ...
‘KAFTANCIOĞLU’NUN YORUMLAMASINI DOĞRU BULMUYORUM’

 Berlin Duvarı’nın yıkılışının yıl dönümü ve İstanbul-Berlin kardeş şehir anlaşması nedeniyle Almanya’ya giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Berlin’de törenlere katıldı. İmamoğlu, Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile sohbet etti.

KAFTANCIOĞLU’NUN YORUMLAMASINI DOĞRU BULMUYORUM’

İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan’a yönelik eleştirilerini de, “Canan Hanım’ın kendi fikrini beyan etmesine bir şey demiyorum ancak bulunduğumuz pozisyon itibariyle parti içi yoruma vesile olacak ve partinin bu anlamda etkileneceği bir psikolojik ortamda bunu yorumlamasını doğru bulmuyorum” sözleriyle değerlendirdi.

NE OLMUŞTU?

Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmaları döneminde kampanyayı yürütenlerden Necati Özkan, yaşadıklarını ve izlenimlerini ‘Kahramanın Yolculuğu’ adıyla kitaplaştırmıştı. CHP’nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu tepkisini, “Kahramanın hikayesini yazıyorum diyerek kahramandan daha çok kendilerini kahramanlaştırmaya çalışan profesyoneller bilsinler ki; yalan, yanlış ve eksik verilerle Genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir!” mesajı ile dile getirmişti.

Kaynak : DW Türkçe

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir