• DOLAR 6.597
  • EURO 7.052
  • ALTIN 350.572
  • ...
Genç evlilik mağdurları için panel düzenlenecek

HÜDA PAR İstanbul İl Kadın Kolları, genç yaşta evlenen ve yılar sonra eşlerine açılan davalar sonrasında onlarca yıl ceza alan binlerce mağdur ailenin sorunlarına dikkat çekmek amacıyla bir panel düzenleyecek.

HÜDA PAR İstanbul İl Kadın Kolları Aileden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hatice Uşar Ensar’ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan panel iki farklı oturum şeklinde yapılacak.

Hatice Eslem Dağ’ın moderatörlüğünde yapılacak olan panelin birinci oturumunda genç evlilik mağdurları platformu yetkilisi Sevim Eraydın, mağdurlardan Şükriye Orhan, Ayşe Erdoğdu, ve Avukat Yasemin Küçükkaya konuşmacı olacak.

HÜDA PAR İstanbul İl Başkan Yardımcısı Seyfullah Sivi’nin moderatörlüğünde yapılacak olan ikinci oturumda ise, Sosyologlar Derneği (SOSYODER)Başkanı Prof. Dr. Sami Şener, Tüm İlahiyat Fakülteleri ve Yüksek İslam Enstitüleri Derneği (TİYEMDER) Onursal Başkanı Selahattin Yazıcı, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Şahin konuşmacı olarak katılacak.

Panel, 6 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’da Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yapılacak. (Nizamettin Aşkın-İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir