• DOLAR 7.292
  • EURO 8.536
  • ALTIN 477.149
  • ...
Vakıf Katılım’a ödül

İSTANBUL

Vakıf Katılım’dan yapılan açıklamaya göre; IDC Türkiye tarafından düzenlenen ve dijital dönüşüm alanında fark oluşturan projelerin yer aldığı "IDC Finance Summit 2019"da Vakıf Katılım, tabana yaygınlık kategorisinde "Online/Offline Kanallardan İstanbulkart Yükleme İşlemleri Projesiyle" ikinciliğe layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, dünyanın dijital alanda devrimler ve yepyeni teknolojik dönüşümler yaşadığı bir dönemde, sektöre yeni nesil alt yapılar kullanan dijital bir kurum olarak giriş yaptıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılayacak şekilde çalışmalar ortaya koyuyor ve teknoloji alanında önemli yatırımlar yapıyoruz. Bu kapsamda halkımızın hayatını kolaylaştıran, İstanbulkart yüklemelerine yönelik sunmuş olduğumuz ve ödüle layık görülen projemiz, dijital alanda hayata geçirdiğimiz projelerden sadece biri. Bunun yanında dijital kanallarımızdan vereceğimiz ürün ve hizmetlerimizi artırarak, biyometrik doğrulama, mobil cüzdan, yapay zeka ve nesnelerin interneti gibi teknolojileri de katma değerli servisler halinde müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz."

Kaynak, AA

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir