• DOLAR 6.766
  • EURO 7.622
  • ALTIN 370.941
  • ...
Sağlam’dan dava adamı Çelik’in ailesine taziye ziyareti
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Önceki gün böbrek ve karaciğer kanseri dolayısıyla tedavi gördüğü özel bir hastanede Hakk'ın rahmetine kavuşan dava adamı Salih Çelik’in taziyesine katılan HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, merhuma Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diledi.

Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi'nde bulunan Temiran Yasevi’nde kabul edilen taziyeye katılan Sağlam ve beraberindeki heyeti, Çelik ailesi ve dava arkadaşları karşıladı.

Burada merhumun ruhuna Fatiha okuyan Sağlam, Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve dava arkadaşlarına sabrı cemil temennisinde bulundu. Çelik ailesi de taziye ziyaretinden ötürü Sağlam ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

Taziye ziyaretine ayrıca İTTİHADUL ULEMA Genel Başkanı Molla Enver Kılıçarslan da katıldı. Kılıçarslan, burada yaptığı kısa sohbetinde ölüm hakikatine ve ölümden sonraki ahiret hayatına değindi.

Hayatını İslami çalışmalara adayan dava adamı Çelik, İslami hizmetlerinden dolayı 90’lı yılların karanlık döneminde gözaltına alınmış, türlü işkencelere maruz kalarak böbrek ve karaciğer kanserine yakalanmıştı. (Ramazan Casuk-İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir