• DOLAR 6.781
  • EURO 7.65
  • ALTIN 367.092
  • ...
"Eğitim seviyesi her geçen gün artıyor"

Mustafa Kemal Ortaokulu’nda düzenlenen 2019-2020 İlköğretim haftası açılış programına Hilvan Kaymakamı Furkan Duman, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, İlçe Emniyet Müdürü Salih Köse, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

"Hilvan’da her geçen gün eğitim seviyesi ve kalitesi artıyor" diyen Başkan Bayık "Göreve geldiğimiz günden beri eğitim ve öğretime her zaman katkıda bulunmayı hedefledik. Eğitime destek projelerimiz kapsamında belediye olarak ilçe merkez ve kırsal mahalle okullarında her yıl düzenli olarak yaptığımız çevre düzenleme, yeşillendirme, bank, kamelya, boya, badana, ulaşımı geliştirme ve temizlik çalışmaları ile öğrencilerimizin daha kaliteli ortamda eğitim görmelerini sağlamaya çalıştık. Şanlıurfa'nın diğer ilçelerine oranla eğitimde ilk sıralarda bulunmamız bizim için gurur verici bir durum. Her zaman öğretmen, öğrenci ve velilerimiz ile iç içe olup ilçemizin eğitim kalitesini artırmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız." dedi.

 Açıklamanın ardından ilçe kaymakamı Furkan Duman, ilçe protokolü, öğretmen ve öğrenciler ile birlikte Mustafa Kemal Ortaokulu’nda ağaç dikimi gerçekleştirdi. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir