• DOLAR 7.055
  • EURO 8.453
  • ALTIN 463.06
  • ...
DTSO Başkanı Kaya Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya geldi

3. Sanayi Sitesi İdare binasında düzenlenen istişare toplantısına DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve beraberindeki heyet, 3'üncü Sanayi Sitesi Başkanı Ekrem Kalkan ve Sanayi Sitesi esnafları katıldı.

Burada konuşan Kaya, Sanayi Sitesi esnaflarının yaşadığı sorunları yerinde tespit etmek ve ortak çözüm bulmak için bir araya geldiklerini ifade etti.

Sanayi Sitesi ile ilgili yaptıkları çalışmalara değinen Kaya, "Sanayi Sitesi anayol girişinde yaşanan sorunlara ilişkin Karayolları Bölge Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmelerin ardından yol sorununu çözüme kavuşturduk. Bizim amacımız kentimizin özellikle sanayi ile ilgili bu tür altyapılarının en az sorun teşkil edecek şekilde düzeltilmesidir. Bugün esnaflarımız dinleyeceğiz sizlerin yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmak için Meslek Komitemiz ile birlikte bir yol haritası çıkaracağız." dedi.

Diyarbakır 3. Sanayi Sitesi Başkanı Ekrem Kalkan ise, "Anayol girişinde yaşadığımız sorunları çözdüğü için Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ediyorum. DTSO ile birlikte Sanayi Sitesinin diğer sorunlarının da çözüleceğine inandığını belirtti." şeklinde konuştu.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantı sonrasında Sanayi Sitesi esnaflarının belediye, Emniyet vb. kurumlar ile çözülmesi gereken hususlar konusuyla ilgili girişimlerin başlatılması kararı alındı. (Ramazan Zeren-İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir