• DOLAR 7.429
  • EURO 8.986
  • ALTIN 412.55
  • ...
Kablo Fiyatları

Kablo fiyatları, kablonun bakır oranına, tel sayısına ve genel olarak kalitesine göre değişebilmektedir. Bazı markalar daha yüksek fiyatlar ile kablo üretmekteyse de kimi kablo üreticileri cebinizi yakmayacak kablolar geliştirmektedir. Günümüzdeki ses ve müzik cihazlarının hemen hemen hepsinde profesyonelliğe dönüşte kablo kullanımı olmazsa olmaz bir gereksinim haline gelmiştir. İşte tam da bunun için dünyada birçok firma kablo kategorisinde ürün gamını geliştirmiş, kimi firmalar sadece bu kategori üzerine kurulmuş kimi firmalarda adını bu kategori üzerinden piyasaya yaymıştır.

Kablo çeşitleri mikrofon kablosu, hoparlör kablosu, stereo hoparlör kablosu, mono hoparlör kablosu, enstrüman jak kablosu, ses kablosu, stereo mikrofon kablosu, mono gitar jak kablosu, mono dişi jak kablosu, erkek xlr kablosu, dişi xlr kablosu, speakon jak kablosu, erkek xlr kablosu, dişi xlr kablosu, bilgisayar amfi arası kablo, stereo box kutusu, altın uçlu jak kablosu, jak kablosu, stereo jak kablosu, şase tipi jak kablosu, sinyal kablosu olmak üzere onlarca çeşitte ve onlarca marka adı altında üretilmektedir.

Üretici firmaların başlıca Hepa Merz, Lastvoice, Yamaha, Çarkıt, Gold Audio, Denox, Yonka, Roxtone, Lookab, Sti, Climb, Neutrik, Seetronic gibi alanında öncü markalar gelmektedir. Bu markalar kablolarında sundukları tam bakır kablo yapısı, 1.sınıf kablo kalitesi, beyaz-siyah-kırmızı-yeşil-mavi-sarı renk seçenekleri ile satışa sunulup kullanıcılarının beğeni ve hizmetine adanmıştır. 3 TL ila 13.500 TL arasında değişkenlik gösteren fiyat yelpazesi ile satılmaktadır.

Kablo Fiyatlarını İncelemek İçin https://www.yonkamuzikmarket.com/kablo-fis-ve-soketler

Ses Kablosu

Ses kablosu, ses sistemi ekipmanları arasında bağlantıyı sağlayan, tüm kablo bağlantılı sistemlerde kullanılan kablo çeşitidir. Hoparlörden anfiye çekeceğiniz kablolar kesinlikle ses kablosu olmalıdır. Başlıca üretici firmaları arasında Hepa Merz, Lastvoice, Emek, Çarkıt, Gold Audio, Yonka, Lookab, Denox gibi alanında öncü markaların geldiği hoparlör kabloları isteklerinize göre kablo çapları ve uzunlukları ile sitemizde sizleri bekliyor. 3 TL ila 3.375 TL arasında değişkenlik gösteren fiyat yelpazesi ile her bütçeden kullanıcıya hitap eden hoparlör kablolarını sitemizde bulabilir, detaylı bilgi için destek hattımızdaki uzman teknik ve temsilci kadromuzdan yardım alabilir, ürünleri sepetinize en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ekleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ses Kablolarını İncelemek İçin https://www.yonkamuzikmarket.com/kablo-fis-ve-soketler

Jak Kabloları

Jak kablosu, jak girişine sahip olan enstrüman ya da cihazlarda kullanılan kablo çeşitidir. Fiyatları metre uzunluklarına ve kablonun kalite sınıfına göre değişebilen jak kabloları, bakır iletken olmaktadır. Başlıca üretici firmaları Lastvoice, Yonka ve Gold Audio gibi alanında öncü markaların geldiği jak kabloları çeşitleri sundukları tam bakır tasarım, çeşitli boyutlandırma seçenekleri, siyah-sarı-mavi-kırmızı-yeşil renk seçenekleri ile kullanıcılarının hizmetine ve beğenisine sunulmuştur.

28 TL ila 62 TL arasında değişkenlik gösteren fiyat yelpazesi ile jak kabloları modellerine sitemizden ulaşabilir, ürünler ile alakalı detaylı bilgileri uzman teknik ve temsilci kadromuzdan öğrenebilir, ürünleri sepetinize en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ekleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Jak Kablolarını İncelemek İçin https://www.yonkamuzikmarket.com/Enstruman-Kablolari

İLANDIR

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir