• DOLAR 5.945
  • EURO 6.549
  • ALTIN 299.83
  • ...
SON DAKİKA
Gaziantep'te doğa yürüyüşü etkinliği düzenlendi
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Gaziantep Merkez Şahinbey Belediyesi tarafından vatandaşların günlük hayatın stresinden uzak, keyifli bir gün geçirmeleri için doğa yürüyüşü düzenleniyor.

Şahinbey Belediyesi, gündelik hayatın koşturmacasından yorulup, strese, kent yaşamına ara vererek doğayla bütünleşmek, sağlıklı adımlarla geleceğe yürümek amacıyla AKUT, İHHA ve Gazi Dağcılık ile birlikte Türkiye'nin en büyük parkı Yeşilvadi Millet Bahçesi'nde Doğa Yürüyüşü ve Dağcılık sporu etkinliği düzenliyor.

Düzenlenen doğa yürüyüşü ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 7'den 77'ye tüm Gazianteplileri spora teşvik etmek için çalıştıklarını söyledi.

Tahmazoğlu, "Yürüyüşten bisiklet turlarına kadar düzenlediğimiz farklı organizasyonlarla vatandaşlarımızı sağlıklı yaşam için harekete yönlendiriyor, spora özendiriyoruz. Sırada doğa yürüyüşü ve dağcılık etkinliğimiz var. Tertemiz bir havada spor yapmak, yoğun kent yaşamının stresi ve gürültüsünden uzakta keyifli bir gün geçirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı bu organizasyonumuza bekliyoruz." dedi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir