• DOLAR 6.865
  • EURO 7.725
  • ALTIN 391.692
  • ...
Şahinbey’in spor tesislerine tam not
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Gaziantep’in Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş’a Şahinbey ilçesinde yaptırılan tenis sahalarını gezdirdi.

2019 Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası için Gaziantep’e gelen Durmuş’u ağırlayan Tahmazoğlu, Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi Millet Bahçesi’nde ulusal ve uluslararası turnuvaların düzenlenebileceği tenis kompleksinin yapımı ile ilgili istişarede bulundu.

Gezinin ardından açıklamalarda bulunan Durmuş, “Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na böyle güzel spor alanları oluşturduğu için teşekkür ediyorum. Kendisini belediyecilik anlamında ve sporcu kimliğiyle yakından takip ediyoruz. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Yeşilvadi Millet Bahçesi’nde çok güzel spor alanları yapmış. Bu spor alanları içerisinde tenis için alanlar oluşturulacak bunun için birlikte incelemelerde bulunduk. Başkan Mehmet Tahmazoğlu sporun gelişmesi için çocukların okula başlamadan önceki sürecinden üniversiteye kadar olan güzel düşüncelerini görünce spor adamı olarak kayıtsız kalmadık. Spor için muhteşem alanlar oluşturmuş. Buraya yapılacak tenis kompleksiyle ulusal ve uluslararası turnuvalar düzenlenebilir. Bu sayede Gaziantepli gençlerimiz için de dünyanın her yerine açılabilecek bir kapı oluşacak. Biz de Türkiye Tenis Federasyonu olarak başkanımızın bu güzel düşüncelerini destekliyoruz.” dedi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir

Kategorinin Öne Çıkan Haberleri