• DOLAR 6.059
  • EURO 6.571
  • ALTIN 308.16
  • ...
Şahinbey ilçesindeki sosyal alanların inşaatı devam ediyor

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu döneminde Şahinbey ilçesine kazandırılan Mavikent Mahallesi’nin gelişimi hızla devam ediyor. Mahallede cami, okul, park gibi ihtiyaçların karşılanmasının ardından sosyal donatı alanlarının, yapım çalışmaları hızla devam ediyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ilçenin yeni mahallelerinden Mavikent Mahallesi’ne yapılan sosyal donatı alanlarının inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Yaptığı incelemenin ardından açıklamalarda bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent Mahallesi’nin hızla geliştiğini söyledi.

 Tahmazoğlu, “Mavikent Mahallemiz bizim dönemimizde kurduğumuz ve her şeyi ile yakından ilgilendiğimiz bir mahallemiz. Okulları, konutları, camisi, çarşısı, kapalı pazaryeri ve sanayi sitesiyle modern bir yaşam alanı. Şimdi de düğün salonu, sağlık ocağı, sağlık merkezi, 112 acil merkezi, ticari alanlar ve altında da kapalı otopark olmak üzere yeni bir sosyal donatı alanı yapıyoruz. İnşaat çalışmalarımız son aşamaya geldi. İnşallah çok yakın bir zamanda tamamlayıp vatandaşımızın hizmetine sunacağız.” dedi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir