• DOLAR 6.861
  • EURO 7.752
  • ALTIN 392.22
  • ...
20 yıllık bebek hasretleri sona erdi

Bebek sahibi olmak için yıllarca tedavi gören, ancak bebekleri olmayan İslim ve Abdülkadir Doğan çiftinin 20 yıllık hayali gerçekleşti.

Kentteki özel bir hastanede sezaryen doğumla 3 kilo 300 gram ağırlığında sağlıklı bir kız bebek sahibi olan Doğan çifti, kızlarına İkra Nur ismini verdi.

20 yıl sonra ilk bebeğini kucağına almanın sevincini yaşayan anne İslim Doğan, "Anne olabilmek için 20 yıldır uğraşıyorum, tedavilerden olumlu sonuç alamamıştık. Doktorumuz bize doğum öncesi ve doğum sırasında çok yardımcı oldu. Kendisine ve hastanenin yönetici ve çalışanlarına yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Çok şükür bebeğimizi kucağımıza aldık. Allah, isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın." dedi.

Baba Abdulkadir Doğan ise "Yıllardır bebek sahibi olmak istiyorduk. Ancak bir türlü olmadı. Başvurmadığımız yer kalmadı. Eşimle 20 yıl boyunca umudumuzu hiç kaybetmedik. Yıllarca çocuk hasreti çektik ve sonunda muradımıza erdik. Çocuğumuzun dünyaya gelmesi ile birlikte dünyalar bizim oldu. 44 yaşındayım, beni hayatta hiçbir şey bu kadar mutlu etmemişti. Çok güzel bir duygu." diye konuştu.

Hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yasemin Dokuzoğlu Tanın da 20 yıldır çocuk özlemi çeken çiftin bu mutluluğuna ortak olmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, aileye bebekleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömür yaşamalarını diledi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir