• DOLAR 7.26
  • EURO 8.514
  • ALTIN 439.961
  • ...
Davutoğlu ile yapılan mülakat sonrası programı bitirdiler

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu; Yavuz Oğan, İsmail Saymaz ve Akif Beki'nin konuğu olarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulunmuştu.

Başbakanlık dönemini anlatan Davutoğlu, "Başbakanmış gibi yap ama yetki kullanma, kendi il başkanını bile atayama. Bunu benden sayın cumhurbaşkanı ve MKYK'ye imza atanlar istedi. Benden 'düşük profilli başbakan' gibi bir şey isteniyordu. Ben kendimi bilirim, benden her şey olur da düşük profilli bir şey olmaz. En zor durumda kalsam da yapamam." ifadelerini kullandı.

"DÜN MÜLAKAT YAPTIK, BUGÜN PROGRAMLARIMIZ BİTTİ"
Bu yayının ardından Rusya'nın Sesi FM ani bir karar alarak Yavuz Oğan'ın programlarına son verdi. Alınan kararı Twitter hesabından duyuran Yavuz Oğhan, “Türkiye’de hiç bir iyi iş cezasız kalmaz, dün Davutoğlu ile mülakat yaptık bugün programlarımız bitti, üstelik yayını kendi YouTube kanalımızdan yaptığımız halde, #bidebunudinle ile Akif Beki ve İsmail Saymaz’la yaptığımız #söylemesibizden artık RS FM’de değil” ifadelerini kullandı.

AHMET DAVUTOĞLU: ÜZÜNTÜ DUYDUM
Konuyla ilgili bir açıklama da Ahmet Davutoğlu'ndan geldi.

Davutoğlu, "Dün benimle mülakat gerçekleştiren üç basın mensubu @yavuzoghan @makifbeki ve @ismailsaymaz ‘ın programlarına son verilmesinden büyük üzüntü duydum. Kendileri sadece gazetecilik yaptılar. Bu kararın hiç bir izahı yok. Her kapıyı kapatsalar da biz yeni kapı açacak, susmayacağız." ifadelerini kullandı.

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir