• DOLAR 6.866
  • EURO 7.785
  • ALTIN 398.39
  • ...
Siyer-i Nebi yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Denizli'nin Serinhisar ilçesinde, Siyer-i Nebi yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Dereceye giren ilk üç öğrenciye ödülleri Müftü vekili Özgür Aslan ve AGD Serinhisar ilçe Temsilcisi Abdullah Tarım tarafından verildi.

Yarışmada başarılı olan öğrencileri tebrik eden Müftü vekili Özgür Aslan, “Peygamber Efendimizin bütün insanlık için örnek olduğunu anlatarak onun hayatını hayatımıza tatbik etmeli onun gibi yaşamalıyız. Bu yarışmada emeği geçen dernek temsilcisi kardeşlerimize teşekkür ederim.” dedi.

Serinhisar AGD Temsilcisi Abdullah Tarım ise , “Amacımız Peygamber Efendimizin hayatını hayatına tatbik edecek gençler yetiştirmektir. Onun mücadelesini, İslam'ı insanlara nasıl aktardığını gençlere aktarmaktır. Rabbim bu gençleri vatanını, milletini seven, inancına sahip çıkan bir nesil olarak yetiştirmeyi nasip etsin. Hayatta en güzel şey, Allah ve Rasulü’nü bilmek ve Müslümanca düşünüp Müslümanca yaşamaktır. Siyer-i Nebi Yarışmamızda dereceye giren ve bu yarışmamıza katılan bütün gençlerimizi tebrik ediyoruz. Sevgili Peygamberimizin (sallallahu aleyhi vesellem) izinde bir ömür niyaz ediyoruz." diye konuştu. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir