• DOLAR 5.698
  • EURO 6.303
  • ALTIN 269.88
  • ...
Diyarbakır ve Süleymaniye’de karşılıklı açık hava reklamları yapılacak

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nın Süleymaniye Valiliğini ziyareti ile geliştirilen işbirliği neticesinde Diyarbakır ve Süleymaniye’de karşılıklı olarak açık hava reklamlarının yapılması kararlaştırıldı.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Süleymaniye Valisi Dr. Haval Abubaker’i ziyaret etti.

Mehmet Kaya başkanlığındaki heyet, Süleymaniye Valisi Dr. Haval Abubaker ile Süleymaniye’de bir araya gelerek Diyarbakır ve Süleymaniye arasında iş birliğin geliştirilmesi konusunda görüşme gerçekleştirdi.

Yapılan görüşmede Diyarbakır ve Süleymaniye arasında ortak fuarlar düzenlenmesi ile ilgili konu değerlendirildi. Ayrıca turizm sektörü ile ilgili olarak Diyarbakır ve Süleymaniye’de karşılıklı olarak açık hava reklamlarının yapılması kararlaştırıldı.

Heyet daha sonra Süleymaniye Valisi Abubaker ile birlikte Süleymaniye’de faaliyet gösteren Royal Can Metal Kutu fabrikasını ziyaret etti. Royal Can adına heyeti kabul eden firma yetkilisi Abdullah Anis ile Diyarbakır ve Süleymaniye’deki yatırım fırsatları değerlendirildi.

Heyet yaptığı temasların ardından Royal Can Firmasını Diyarbakır’a davet etti. Anis, en yakın zamanda Diyarbakır’ı ziyaret edeceklerini belirtti. (Ramazan Zeren – İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir