• DOLAR 5.81
  • EURO 6.455
  • ALTIN 275.12
  • ...
"Sarıkız" paniği; et yiyerek besleniyor!

Batman'ın Kardelen Mahallesi'nde bir evin balkonunda "Sarıkız" olarak bilinen ve et yiyerek beslendiği belirtilen "Camel spider" isimli örümcek görüldü. Evin balkonunda görülen tehlikeli örümcek vatandaşları tedirgin etti.

Evinin çatısından balkonuna indiğini gördüğü örümceği öldürdüğünü ifade eden Hüseyin Şen, yetkilerin buna yönelik önlem almasını istedi.

Evin balkonunda bir anda örümcekle karşılaştığını, yaşadığı panikle örümceği öldürdüğünü vurgulayan Şen, evlerinde örümceği görmelerinden dolayı korkuya kapıldıklarını aktardı.

Şen, "Geçtiğimiz günlerde bu örümcekle ilgili bir haber okumuş ve az da olsa paniğe kapılmıştım. Bu örümceğin çok tehlikeli bir örümcek olduğu ifade ediliyor. Korktuğumuz başımıza geldi. Evimizin balkonunda oturduğumuz sırada haberini okuduğumuz bu örümceği gördük. Panikle örümceği ezip öldürdüm. Örümcek nedeniyle tedirgin olduk. Belediye yetkililerinin buna yönelik önlem almasını istiyoruz." şeklinde konuştu.(Mehmet Fatih Akgül-İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir