• DOLAR 5.751
  • EURO 6.342
  • ALTIN 272.22
  • ...
Uluslararası çapta "Yüzyılın Anlaşması'na Hayır" kampanyası

Filistin Enformasyon Merkezinde yer alan habere göre, Yüzyılın Anlaşması'na zemin oluşturmayı amaçlayan "Bahreyn Konferansı"nın bir diğer adıyla "Bahreyn Ekonomik Çalıştayı"nın tarihinin yaklaşmasıyla birlikte uluslararası çapta bir "Yüzyılın Anlaşması'na Hayır" kampanyası başlatılıyor.

Kampanyaya birçok ülkeden muhtelif kuruluşların, gençlik teşkilatlarının ve sivil toplum kuruluşlarının iştirak ettiği ifade edildi.

Kampanya, yürütecek olanların yaptığı basın açıklamasına göre bilgilendirme faaliyetlerini, sanat çalışmalarını ve saha faaliyetlerini içerecek.

Kampanya adına yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "Bu konferansı (Bahreyn Konferansı'nı) düzenleme kararı verenler bir çalıştaydan söz etmek suretiyle ilk etapta küçük çaplı hedeflerler peşinde olduklarını ima etmeye çalıştılar. Gerçekte ise bu bir başlangıçtır. İleride bağlayıcı bir yol haline getirilmesi söz konusudur. Şartları normalleştirmek için köklü tavizler vermeyi ve Filistin davasını bitirmeyi gerektirebilir."

Yüzyılın Anlaşması planını boşa çıkarma konusunda faaliyetlerinin başarıyla yürütebilmesi için kampanyaya destek verilmesi istendi. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir