• DOLAR 7.558
  • EURO 8.983
  • ALTIN 474.05
  • ...
"Dönüş Yürüyüşleri Filistin'i işgalden kurtarma yolunda bir strateji olmuştur"

Nekbe'nin 71. yıldönümü münasebetiyle Gazze'de Ablukayı Kırma ve Büyük Dönüş Yürüyüşü programı çerçevesinde bir milyonluk yürüyüş düzenlendi. Burada konuşan Filistin Meclisi Birinci Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Bahr, Büyük Dönüş Yürüyüşlerinin Filistin'i işgalden kurtarma yolunda bir strateji olduğunu dile getirerek, bu yürüyüşlerin ve geliştirilmesi için çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Filistin halkının direniş safında birlik oluşturduğunu, Ortak Eylemler Odası'nda bütün direniş gruplarının bir araya geldiklerini ifade eden Bahr, bunun da siyonist düşmanı ve gerek bölgesel gerekse uluslararası alanda onun arkasında koşturanları, onunla ilişkileri normalleştirmeye çalışanları kızdırdığını kaydetti.

Dr. Bahr, Ortak Eylemler Odası'nın son çatışma sürecinde siyonist düşmanın güvenlik yönünden, siyasi ve iktisadi açıdan rahatını kaçırdığını vurguladı.

Bahr, "Bu bizim en başta Allah'a sözümüzdür ve Filistin halkına sözümüz de budur. Filistin işgalden kurtarılıncaya kadar şehitlerimizin kanlarına vefa göstermemiz gerekiyor." şeklinde konuştu. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir