• DOLAR 5.759
  • EURO 6.391
  • ALTIN 273.34
  • ...
​Esnaftan Mevlid etkinliğine davet afişi
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Diyarbakır’da Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından pazar günü düzenlenecek olan "Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliği tanıtım çalışmaları devam ediyor.

28 Nisan pazar günü Newroz Park Miting Alanı'nda "Ahlak ve Adalet Rehberi Hazreti Muhammed" temasıyla düzenlenecek olan "Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama"  etkinliğine Hatboyu Caddesi esnafı da destek olarak, programı duyurmak amacıyla dev afiş astılar.

Etkinliğin duyurusu için Diyarbakır'da 15 bin afiş ve 150 adet tanıtım brandası asıldı. Merkez Bağlar ilçesi Alipınar Köprüsü mevkiinde ve Hatboyu Caddesi esnaflarının astığı dev afişleri gören Peygamber sevdalılarını heyecanlandırdı.

İş yerleri, caddeler, kavşaklar, köprüler, dolmuş ve otobüslerin camlarına, "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğine davet afiş ve pankartlar aslılarak, vatandaşlar etkinliğe davet edildi.

Diyarbakırlılar kutlu etkinliğe sayılı günler kala farklı tanıtım afişleri ve kampanyalarla etkinliğe olan sevincini paylaşmaya devam ediyor.  (Ramazan Zeren, Ahmet Uçar – İLKHA)
 

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir