• DOLAR 6.777
  • EURO 7.441
  • ALTIN 371.856
  • ...
Erdoğan: Dönem kucaklaşma dönemidir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Türkiye'nin önünde 4,5 yıllık kesintisiz bir icraat dönemi bulunduğunu belirten Erdoğan, "Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır." dedi.

"Kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden Türkiye ortak paydasında buluşmanın mücadelesini vereceğiz"

Birlik ve beraberlik mesajı veren Erdoğan, "Dönem, musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi perçinleme dönemidir. Gayemiz, milletimizin refahını artırmak, güvenlik ve özgürlük dengesini koruyarak devletimizin bekasına yönelik tehditleri bertaraf ederek, Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaştırmaktır. Terörle mücadelemizi kararlılıkla sürdürürken, inşallah ülkemizin ihtiyacı olan yapısal reformları da hayata geçirmeye devam edeceğiz. Gücümüzü milletten alarak, daima ortak akla, ortak vicdana, milletimizi bir araya getiren ortak değerlere vurgu yapacak; kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden siyaset yelpazesindeki herkesle Türkiye ortak paydasında buluşmanın mücadelesini vereceğiz." İfadelerini kullandı.

"Türkiye İttifakı olarak hareket etmeliyiz"

Erdoğan, "2023 Türkiye’sini inşa edecek olan yine milletimizin bizatihi kendisidir. Ülkemizin bekasını ilgilendiren meselelerde, siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyarak, 82 milyon hep birlikte Türkiye İttifakı olarak hareket etmeliyiz." değerlendirmesinde bulundu. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir